O firmie

 

Areum (w Hangul: 아름) oznacza po koreańsku „Piękno”

W Areum dajemy polskim Klientkom i Klientom możliwość zakupu koreańskich kosmetyków do twarzy i ciała. Będziemy skupiać się głównie na pielęgnacji, bo wierzymy, że to ona jest najważniejsza i uważamy, że właśnie w koreańskim wykonaniu jest ona najlepsza. Stopniowo wprowadzimy także kosmetyki służące do makijażu, ale kosmetyki pielęgnacyjne zawsze będą u nas kategorią wiodącą.

Areum powstało, by koreańskie kosmetyki - z całym swym bogactwem marek, linii i produktów – były na wyciągnięcie ręki polskich klientek i klientów, bez tygodni oczekiwania na dostawę, bez konieczności zapłaty w walucie obcej i bez ograniczeń w wyborze. Źródłem naszego istnienia jest jednakże nasze głębokie przekonanie o wyjątkowo wysokiej jakości koreańkich kosmetyków, które oferujemy.

Inspiruje nas piękna, czysta, zadbana skóra i koreańska estetyka: od sztuki, przez energię Seulu, aż po znakomite wyczucie stylu Koreanek. Każda wizyta w kraju pochodzenia kosmetyków, które w Wasze ręce przekazujemy, Korei Południowej, sprawia, że chcemy przybliżyć Wam ten niesamowity kraj. Mamy nadzieję, że w Areum znajdziecie kawałek piękna na co dzień.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl